IKA Euskaltegiak

Non gaude > Gasteiz

Webgunea Non gaude

Gasteizko IKA
Ardatz Kultur Elkartea

Zuzendaritza: 945 15 47 90
zuzendaritza@ikaeuskaltegiak.eus

Ekonomia: 945 15 47 91
ekonomia@ikaeuskaltegiak.eus

Didaktika: 945 15 47 93
didaktika@ikaeuskaltegiak.eus

IKT: 945 15 47 93
ikt@ikaeuskaltegiak.eus

 

Euskaltegiak:

Gasteiz

Helbidea: Errege-erregina Katolikoak, 15
Posta kodea: 01002
Herria: Gasteiz
Telefonoa: 945 28 89 22

gasteiz@ikaeuskaltegiak.eus

Aratz

Helbidea: Adriano VI, 18
Posta kodea: 01008
Herria: Gasteiz
Telefonoa: 945 15 43 41

aratz@ikaeuskaltegiak.eus

Zaldiaran

Helbidea: Zaldiaran plaza, 15-16
Posta kodea: 01012
Herria: Gasteiz
Telefonoa: 945 24 49 05

zaldiaran@ikaeuskaltegiak.eus

« atzera

IKASTARI (IKA) KULTUR ELKARTEA · Comedias, 14 · 31001 · IRUŅEA Tel: 948 - 22 22 46